Przejdź do treści

II edycja Grand Prix Gminy Czerwonak

W niedzielę 15 grudnia 16 zawodników Fali wystartowało w II edycji zawodów Grand Prix Gminy Czerwonak. Zawodnicy rywalizowali w 5 kategoriach wiekowych. Na 17 zgłoszonych zawodników w zawodach wzięło udział tylko 13.

Kategoria 2010-2011 – 25 m stylem klasycznym i dowolnym

Dwukrotnie miejsce na podium kolejny raz zajęła Bogusia Walkowiak. W stylu klasycznym była druga a w dowolnym trzecia. Tak trzymaj.

Nina Różańska zanotowała poważny sukces. Opuściła trzecią dziesiątkę na liście wyników i obydwa starty zmieściła w drugiej. W żabie była 28, a w dowolnym 21. Ninka, kolejne zawody to awans do drugiej dziesiątki.

Szymon Maciąga nie powtórzył spektakularnego występu z I edycji, kiedy dwukrotnie stanął na podium. Tym razem Szymon zajął dwukrotnie czwarte, najgorsze dla zawodnika miejsca.

Kategoria 2008-2009 – od tej kategorii zawodnicy rywalizowali na dystansie 50m stylem klasycznym i 100 dowolnym.

W tej kategorii wiekowej zajęliśmy tylko dwa punktowane miejsca.Najlepiej spisał się Tymon Waligóra zajmując 2 miejsce w stylu klasycznym. Szóste miejsce wywalczył Jakub Zaremba na 100m stylem dowolnym. Jakub jednocześnie ustanowił swój i II Sekcji rekord wynikiem 1.26,89s. Pozostali zawodnicy zajęli dalsze pozycje, ale ustanowili swoje rekordy życiowe.

Kategoria 2006-2007 –

W tej kategorii znów tylko dwa punktowane miejsca. Obydwa to zasługa Łukasza Waligóry. Łukasz był pierwszy na 100m stylem dowolnym i czwarty w stylu klasycznym.

I wreszcie Kategoria Open
W tej kategorii niepokonany jest Filip Adamczyk – dwukrotnie pierwszy.