Przejdź do treści

UWAGA!!! UWAGA!!!

Gmina ogłosiła konkurs na najpopularniejszego sportowca Gminy i Klub. Przytaczam treść z strony UMiG.

Szanowni Państwo, zakończył się I Etap Plebiscytu – Najpopularniejszy Sportowiec miasta i gminy Swarzędz. Kapituła Plebiscytu, biorąc pod uwagę wymiar sportowy osiągnięć danego kandydata, wytypowała 10 nominowanych sportowców w każdej z kategorii.

W II etapie plebiscytu – głosowaniu – wybierzemy także najpopularniejszą drużynę sportową z terenu naszej gminy. Głosować można od 4 do 31 stycznia za pośrednictwem strony internetowej:

*   swarzedz.pl/swarzedz_plebiscyt/.  *

Głosować mogą osoby, które najpóźniej 31 stycznia 2016 roku ukończą 8 lat.

W gronie laureatów znalazła się zawodniczka naszego Klubu – Joanna Radosz, która w 2015 roku zdobyła drugie miejsce w Mistrzostwach Polski w Pływaniu Długodystansowym. Asia występuje w drugiej kategorii zawodników 17 – 35 lat i ma nr 4 na liście.

W kategorii drużyn jest też wymieniony nasz Klub z nr 9 na liście.

Proszę o oddanie głosu tak na zawodniczkę jak i na Klub. Dobre miejsce w tym Plebiscycie na pewno pomoże nam w przyszłości realizować cele statutowe. Celowym by też było rozpropagowanie idei Plebiscytu wśród znajomych, tak by liczba oddanych na nas głosów wzrosła.

Liczymy na wasze wsparcie!