W dniu 29-30 maja pięć zawodniczek i sześciu zawodników rywalizowało w kolejnych majowych zawodach na Termach. Startowali w 36 konkurencjach. Tym razem nasi zawodnicy stanęli na podium 4 razy, w tym 3 razy na najwyższym miejscu. Poprawili 13 rekordów życiowych i ustanowili11 nowych.
Wszystkie miejsca na podium były udziałem Artura Chełmickiego. Artur zdobył trzy złote medale i jeden srebrny, poprawiając za każdym razem rekord życiowy. Na najwyższym miejscu podium stawał po przepłynięciu 100 m stylem dowolnym oraz 200m stylem dowolnym i zmiennym. Srebrny medal otrzymał za 100m grzbietem. O podium dwukrotnie otarł się Franciszek Bartoszczyk zajmując czwarte miejsca na 100 i 200m stylem klasycznym, płynąc te dystanse poniżej swoich możliwości.
Największy progres zanotowała Ola Kotusz– 116% na 100m dowolnym – co i tak dało miejsce w drugiej dziesiątce. Pokazuje jednak, że Ola systematycznie zbliża się do czołówki wielkopolskich zawodników.





