Przejdź do treści

Ogólnopolskich Zawodach Pływackich Dzieci i Młodzieży

Świetne występy naszych zawodników na “Ogólnopolskich Zawodach Pływackich Dzieci i Młodzieży”. 13 miejsce w klasyfikacji medalowej oraz 9 w progresie, na które złożyło się 9 medali, po 3 z każdego koloru. Najwyżej sklasyfikowany Dmytro Brazhnyk, wygrał rywalizację na 100m dowolnym i był drugi na 50m klasycznym, dwukrotnie pokonując barierę 600pkt FINA. Takie same miejsca zajęła Lena Juryta, pierwsze na 50m grzbietem i drugie na 50m dowolnym. Dwukrotnie na miejscach medalowych został sklasyfikowany również Mateusz Polityło na 100m grzbietowym (1) oraz 50 motylkowy (3). Raz na podium stawali Filip Adamczyk (50 motylkowym – 3 miejsce), Tymek Kierzek (50 klasycznym – 3 miejsce), Lea Różańska (100 klasycznym – 2 miejsce).