Przejdź do treści

Ogólnopolskie Zawody Pływackie „Sprawdzamy Formę na Termach”

Sześciu zawodników i jedna zawodniczka Fali w dniu 28.11.2020 r stanęło na starcie zawodów „Sprawdzamy Formę na Termach. W większości startów nasi zawodnicy poprawili swoje rekordy życiowe notując znaczący progres wyników.

Skupiając się na najlepszych startach trzeba zacząć od Jana Wermińskiego, który na dystansie 100 m stylem klasycznym zajął pierwsze miejsce z wynikiem 1:04,37, a 50m przyniosło mu srebrny medal.

Kolejne złoto było udziałem Łukasza Waligóry. Łukasz na dystansie 50m motylkiem z wynikiem 28,99s zajął 1 miejsce. Blisko podium był w wyścigu na 400m stylem dowolnym zajmując 4 miejsce.

Dobry dzień miał też nasz Krzysztof Szmyt. Na trzy starty dwukrotnie stanął na drugim miejscu podium: 50m motylkiem i 50m grzbietem.

Emila Łukaszewicz, na dystansie 50m dowolnym powiększyła swój zawodniczy dorobek o srebrny medal.

Bardzo dobry występ zanotował Filip Adamczyk, który co prawda nie zdobył żadnego medalu, ale w dwóch startach poprawił swoje rekordy życiowe.

No i Oskar Szymański, wreszcie z medalem. Start na dystansie 100m zmiennym przyniósł mu brązowy krążek.