Przejdź do treści

Wróciliśmy z medalem Zimowych Mistrzostw Okręgu

Dziewięciu zawodników Fali w dniach 10-11 listopada reprezentowało Klub w Zimowych Mistrzostwach Okręgu rozgrywanych na obiekcie Term Maltańskich. Występ zakończył się sukcesem tak Klubu jak i każdego zawodnika indywidualnie. Klubu, bo wróciliśmy po długim okresie z medalem, a zawodników, bo każdy z nich poprawiał swoje rekordy życiowe, co jeszcze nie przełożyło się na medal, ale dobrze wróży na przyszłość.

Brązowy medal zdobyła Emilia Łukaszewicz w wyścigu na 50 m stylem dowolnym. W pozostałych startach była blisko podium zajmując piąte miejsca w wyścigach na 50 m stylem motylkowym i 100 m stylem dowolnym. O podium ocierał się też Krzysztof Szmyt. Czwarty był w wyścigu na 50 m stylem grzbietowym, a w wyścigach na 50m motylkiem i 100m grzbietem i zmiennym był piąty.

W pierwszej dziesiątce uplasowali się jeszcze: Filip Adamczyk – ósmy na 50 dowolnym i dwukrotnie dziesiąty na 50m motylkiem i 100m dowolnym. Gratulacje należą się też naszym pozostałym zawodnikom za wolę walki i poprawę rekordów życiowych.