Przejdź do treści

Grand Prix Wągrowca w Pływaniu

1 runda Grand Prix Wągrowca w Pływaniu – 22.10.2017r. W zawodach wzięło udział 7 zawodników Fali. Startowali w czterech konkurencjach zdobywając cztery medale – dwa złote, srebrny i brązowy. W jednej konkurencji – 50m stylem klasycznym całe podium należało do naszych zawodników. Pierwsze miejsca zajął Krzysztof Szmyt, drugi był Jan Wermiński, trzeci Oskar Szymański, a tuż za podium uplasował się Kacper Marszałkiewicz.

Krzysztof Szmyt był też pierwszy na 100m motylkiem, Kacper Marszałkiewicz zajął w tym wyścigu piątą lokatę, a szósty był Oskar Szymański. W dwóch pozostałych konkurencjach – 50m stylem dowolnym i 100 m stylem klasycznym Dawid Maćkowiak był dwukrotnie ósmy, a Ida Karczmarek dwa razy zajęła dziesiąte miejsce.