• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Nabór do Klubu

Nabór do Klubu

        W związku z zawiązaniem trzeciej sekcji Klub ogłasza nabór dzieci w wieku 7-9 lat z podstawową umiejętnością pływania co najmniej jednym stylem (przepłynięcie jednej długości basenu). Sekcja rozpocznie działalność po osiągnięciu co najmniej 10 członków. Miejsce treningów i godziny rozpoczęcia wg możliwości wynajęcia torów przez baseny. W przypadku braku możliwości wynajęcia toru przez SCSiR zajęcia będą odbywać się na poznańskich Termach. Zajęcia 2-3 razy w tygodniu. początkowo po 45 minut. Zgłoszenia telefoniczne  - 533 893 424. mailowe  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .
Po zebraniu wymaganej liczby kandydatów odbędzie się zebranie na którym zostaną ustalone szczegóły współpracy i podane informacje o Klubie.
Z bieżącymi informacjami o Klubie można zapoznać się na naszej stronie - http://www.uks.falaswarzedz.pl

II Grand Prix Gminy Czerwonak 

1 runda II Grand Prix Gminy Czerwonak w Pływaniu – 29.10.2017r. Najlepsze wyniki uzyskali: Łukasz Waligóra (kat. 2006-07) zajmując pierwsze miejsce w stylu dowolnym na dystansie 50m. Na tym samym dystansie w kategorii wiekowej 2004-05 wygrał Jan Wermiński, a Filip Adamczyk był drygi. Krzysztof Szmyt (kat. wiekowa 2003 i starsi) był trzeci. Tę samą lokatę zajęła także Ida Karczmarek (kat.2004-05).

W stylu grzbietowym na dystansie 100m najlepszy wynik osiągnął Jan Wermiński wygrywając swoją kategorię wiekową (2004-05). Trzeci w tym wyścigu był Kacper Tuczyński, a czwarty Dawid Maćkowiak. W kategorii 2006-07 drugi był Łukasz Waligóra. Drugi był również Krzysztof Szmyt (kat. 2003).

 

Grand Prix Wągrowca w Pływaniu

1 runda Grand Prix Wągrowca w Pływaniu – 22.10.2017r. W zawodach wzięło udział 7 zawodników Fali. Startowali w czterech konkurencjach zdobywając cztery medale – dwa złote, srebrny i brązowy. W jednej konkurencji - 50m stylem klasycznym całe podium należało do naszych zawodników. Pierwsze miejsca zajął Krzysztof Szmyt, drugi był Jan Wermiński, trzeci Oskar Szymański, a tuż za podium uplasował się Kacper Marszałkiewicz.

 

Krzysztof Szmyt był też pierwszy na 100m motylkiem, Kacper Marszałkiewicz zajął w tym wyścigu piątą lokatę, a szósty był Oskar Szymański. W dwóch pozostałych konkurencjach50m stylem dowolnym i 100 m stylem klasycznym Dawid Maćkowiak był dwukrotnie ósmy, a Ida Karczmarek dwa razy zajęła dziesiąte miejsce.